UdsolgtBolig, sport og fritid
Virksomhed i boligen
?/100
Billigst lige nu
Udsolgt

UdsolgtBolig, sport og fritid
Virksomhed i boligen
?/100
Billigst lige nu
Udsolgt
Vælg udgave
Sammenlign priser
Fog
Foghs Antikvariat & Nostalgi / BogtorvetPå lager
Pris
175,00 kr.
Fragt
29,00 kr.
Total
204,00 kr.
Forlagets beskrivelse
GØR DIN PASSION TIL DIT LEVEBRØD
Kom i gang som selvstændig erhvervsdrivende uden at sætte dig i dyr husleje og gæld. Du kan sagtens drive en virksomhed hjemme fra boligen, som tusindvis af andre gør det med succes. Men hvad må man, hvad kræver det, og hvilke særlige udfordringer giver det?
Livsstilsekspert...
Ingen boganmeldelser ...Læs mere›
Vi er endnu ikke stødt på en boganmeldelse af 'Virksomhed i boligen' i de 527 aviser, blogs og andre medier, vi har fulgt siden 2010. Men vi har fundet 117.806 andre anmeldelser af bøger.